Kvalitné produkty

D.N.A predstavuje exkluzívnu malosériovú výrobu zameranú na kvalitu a nadčasový dizajn. Každý produkt začína nápadom, ktorý tím našich dizajnérov vizuálne spracuje. Návrh sa finalizuje súbežne s výberom konkrétneho materiálu, farby, autorskej kresby alebo grafiky a luxusných detailov ako sú logá, nášivky, zipsy, gombíky, nekonečné logo stuhy... až po samotný obalový materiál tak, aby sme daný kúsok maximálne zdokonalili a mohli ho pustiť do výroby. Od nápadu až po finálny produkt pripravený k predaju ide o proces, ktorý trvá 8-18 mesiacov. 

Výroba

Značka D.N.A spolupracuje s overenými výrobcami a používa vysokokvalitné materiály a technológie. Naše krajčírske dielne sa nachádzajú v rôznych častiach sveta (Slovensko, Česko, Taliansko, Turecko, Čína atď.) v závislosti od typu produktu, spracovania, materiálu a detailov, ktoré používame pre daný výrobok. Naše výroby pravidelne navštevujeme, aby sme sa uistili, že majú bezpečné a zdravé pracovné podmienky, nezamestnávajú neplnoletých a nekvalifikovaní personál, sú čisté, organizované a zabezpečujú vysokú kvalitu šitia a dôkladnú kontrolu kvality výrobkov. 

Autorské ilustrácie

Kooperácia s českým autorom Jířím Frýdkem pozdvihuje našu tvorbu na unikátne dizajnérske diela s príbehom.  

Signifikantná vôňa IDENTITY

Základom signifikantnej vône značky D.N.A IDENTITY sú francúzske ingrediencie pochádzajúce z najznámejšej oblasti Francúzska, Provance. Finálny výrobok kompletuje certifikovaná česká manufaktura.

Luxusné balenie

Kvalitný produkt si zaslúži balenie, ktoré Vám dopraje luxusný nákupný zážitok. My v D.N.A sa snažíme o to, aby sme vo Vás pri rozbaľovaní akéhokoľvek produktu prebudili pocit výnimočnosti. Chceme Vás rozmaznávať nielen našim jedinečným dizajnom, vysoko kvalitným materiálom, identickou vôňou, ktorú Vám naše balíčky prevoňajú domov, ale aj zásluhou detailne premysleného, vysoko kvalitného a luxusného balenia každého produktu.

Okrem toho, že Vám náš do detailu premyslený recyklovateľný obalový materiál poskytne radosť pri doručení Vašej objednávky, môže tiež poslúžiť na ďalšie použitie, napríklad na skladovanie vecí alebo na cestovanie.

Predchádzame vzniknu odpadu

Zameriavame sa na vytváranie kvalitného a odolného oblečenia, ktoré vydrží dlhšie a eliminuje vzniku odpadu. V rámci spoločnosti máme zavedené procesy na jeho obmedzenie. Všetky interné vzorky nosia naši zamestnanci. Ak položka nespĺňa nami nastavené kritériá a nedá sa uviesť do predaja, daruje sa do ženských domovov, v krajnom prípade, sme pripravení ju ekologicky zlikvidovať.